pbdclnt

Zagospodarowanie małej łazienki

Urządzanie łazienki nie jest prostym zadaniem. Trzeba bowiem pamiętać o funkcjonalności mebli. Równie istotna będzie ich jakość.

Problem ten jest jeszcze większy, gdy musimy urządzić łazienkę o małej powierzchni. Wówczas każdy centymetr jest istotny. Projektanci coraz częściej dopasowują meble do potrzeb mniejszych łazienek.

W sklepach możemy znaleźć wąskie szafki, które często zwane są słupkami. Niekiedy meble mogą sięgać do samego sufitu, jednak w przypadku rodzin z dziećmi takie rozwiązanie nie zawsze się sprawdza. Warto zdecydować się na jak najbardziej funkcjonalne meble.

Coraz częściej w szafkach łazienkowych montowane są dodatkowe akcesoria, jak np. koszyk na brud. W przypadku luster najlepiej zdecydować się na takie, które osadzone są na otwieranej półce.

W ten sposób zaoszczędzimy znaczną część miejsca. Rozmieszczając meble łazienkowe i inne akcesoria starajmy się, aby jak najmniej odstawały one od ściany. Wybierajmy raczej jasną kolorystykę, która dodatkowo powiększy optycznie pomieszczenie.

www.pokazswojahonde.pl